Sohbet telefonları

Müzik ruhun gıdasıdır cümlesini asla düşündünüz mü ? sebep öyle dendiğini , neye istinaden öyle düşünüldüğünü biliyormusunuz ? Müzik sizin dışa vuramadığınız cümlelerdir.Bir şeyler söylemek istersiniz , üzerinde fazla düşünürsünüz fakat bir şarkı çalınır ve o şarkı sizin tamda demek istediklerinizi anlatır.Sizin duygularıza tercüman olur ve sizi anlarır.Kapalı ve yağmurlu havalarda bana göre hepimiz biraz daha narin şarkılar seçeriz .

Sohbet telefonları

Bunun çünkü o an ki duygusallığınızdır.Belki de içinizde ki hisleri en iyi şekilde anlatım etme metodur.Hayal ediniz..Dışarıda yağmur yağıyor hava kapalı ve karanlık belki ruh sıkıcı olarak değerlendirebilirsiniz fakat full tersi insanın kendini dinleyebilmesi maksadıyla full vakti.Evet dışarıda yağmur ve siz elinizde bir kupa kahve ile sizi anlatım eden şarkılar..

Sizi ne kadar rahatlatacak vakumlayın olun.Müzik ruhun tamamlayıcısıdır.hoş havalarda da içiniz kıpır kıpır olur ve bunu dışa yansıtırsınız.Açacağınız şarkılarla etrafınıza sevinç saçacaksınız.neşeli şarkılar sizin o anki ruhunuzu yansıtacak.Müzik dinlemek ve söylemek ayrı bir sanattır.Söylemek kadar iyi bir kulağa sahip olmak ta fazla önemlidir.

Sohbet telefonları ara

Size iyi gelecek şarkıları seçerken dinginlik sağlayabilirsiniz.Sizin ruhunuza iyi gelmeyecek şarkılar sizi yalnızca yorar.kafa ağrısı yapar.Müzik sizin ikinci dilinizdir.Ruh halinizi yansıtacak en iyi metotdur.Size iyi geleceğini düşündüğüm sohbet telefonları , siz kendinizi izah ederken ruhunuza iyi gelecek şarkılarla size eşlik edecek.Çoğu insan sebep diri müzik dinlemek maksadıyla bir yerler ararlar kendilerine.Deşarj olmak isterler , sevdikleri müzik tarzlarına göre yerler seçerler.

Kimileri halayın başındadır sebebi ona iyi gelen o zamanda halay çekmektir.Kimileri ise daha sakin yerler seçerler, onlara da o konsept şarkılar iyi gelecektir , şarkılara eşlik edecekler , birlikte söyleyecekler.Bu şekilde memnun olacaklar sebebi.Herkesin şahsına göre bir yaşanmışlıkları bulunmaktadır ve her yaşanmışlığın da bir şarkısı bulunmaktadır.Şarkılar çoğu vakit sizi eskiye götürür , çoğu anda hayaller kurdurur.Siz şarkılarda neyi yaşamak isterseniz onu yaşarsınız.

Yorum yapın