Sıcak Sohbet Noktası

En hususi sohbet hatlarına giriş yapmak bundan sonra fazla basit sende derhal bu numaralardan sırasında ulaşma olanağı yakalarsınız.Ucuz sohbbet hatlarına sende kaktılmak istersen derhal mola ve en hususi sohbetlerde sürekli olma fırsatını yakala.hususi sohbetlerde doyumsuz anların tadını doruğa çıkart.

Sıcak Sohbet Noktası

Karşındaki kişiyle ilişkini değerlendir. Bilgi paylaşmadan önce kendine “Bu kişi bu mevzuyu tartışmak için doğru mu?” diye sor. Örneğin kahve almak için sırada beklerken arkandaki insanla nükseden hemoroitinden konuşmak istemezsin. Bu bireyin bu bilgiye ihtiyacı yoktur ve bunu duymaktan rahatsız olması muhtemeldir.

Birini tanımak için kendin hakkında küçük dozda şahsi malumat paylaşmak sorun değildir. Ama kendin hakkında her şeyi bir seferde paylaşmak istemezsin. Kendini açmak ve ilişkinizi derinleştirmek için konuşma başına 1 veya 2 yeni şahsi malumat paylaşmayı dene. Bu şahsi meseleleri paylaşmak ürkütücü olabilir bundan dolayı reddedilme yada eleştirilme riskini alırsın fakat ilişkinin gelişmesi için olmazsa olmaz bir unsurdur.

Yorum yapın