Bu Özellikler Erkeği Çekici Kılıyor

bayanların erkeklerde alımlı bulduğu özellikler ve sebeplerine inanamayacaksınız.Zira bazıları gerçekten fazla anlamsız…
Piercing, dövme ve yara izleri
Araştırmalara göre, fiziksel olarak güçlü ve iyi genlere sahip erkekler, tehlike içeren durumlarda daha cesaretli davranıyor.bayanların dövme, piercing ya da yara izli erkeklerden etkilenmelerinin altında bu vaziyet yatıyor.
Mizah
Evet, belki geniş klişe fakat kızlar gerçekten kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanıyor.sebebi kızlar mizah anlayışı ilerlemiş erkeklerin zeki olduğunu düşünüyor.
hoş koku
Aşkın gözü kör fakat burnu iyi koku alıyor! kızlar maksadıyla erkeğin nasıl koktuğu fazla mühim.Ter ya da sigara kokusu sinmiş bir erkeğin istisnalar dışında bayanlara göre pek talihi yok.bayanlara göre zararlı kokmayan bir erkek, iyi bir baba adayı.
Uzun boy
Dünya geneline bakıldığında uzun boylu erkekler daha varlıklı ve daha çok evlat sahibi.Avrupa’da ise vaziyet full tersi.bundan ötürü kızlar uzun boylu erkekleri kudretli buluyor.
Atletik yapı
Spor yapıyor olsun ya da olmasın, atletik yapıdaki bir erkek bayanlara sürekli alımlı geliyor.Belirgin omuzlar ve ince bel… Kısacası kızlar, V formundaki erkekleri seviyor.
Özgüven
kimi kızlar pısırık erkeklerden hoşlanıyor.Bununla birlikte bayanların çoğunluğu da kibirli erkeklerden nefret ediyor.bundan ötürü kabadayılıkla alçak gönüllülük arasındaki muhteşem dengeyi bulabilen erkekler, kızları cezbediyor.Yani asıl nokta özgüven.eğer özgüveniniz aksi halde bunu edinmenin yolu egzersiz.Egzersizden kasıt elbette ki mental egzersiz, en kolay yoluyla görüşme ya da konuşarak özgüven kazanma.Bu çekingenliği ve cesaretsizliği de egale eder.eğer egzersiz yapabileceğiniz biri aksi halde psikologlar umumi anlamda çözümü temel iletişim techizatı olan görüşme üzerinden yürüttükleri terapilerde buluyorlar.Hatta yabancılarla konuşmanın, telefon da sorunları aktarmanın daha tesirli olduğu bilinci oluşmaya başladığından gerçek muhabbet numaraları öneriliyor.Bu kanallar dakika başı fiyat ödenilen, konuşmaların kayıt altında tutulmadığı hatlardır.Seçilen arkadaş ile görüşme ve vakit sınırlaması olmadan konuşulan kanalların tamamı büsbütün güvenlidir.gerçek muhabbet numaralarında konuşacağınız arkadaşların her biri hususi seçilmiştir.

Yorum yapın